Css layout Akce pořádané pro děti


Pivovar Ferdinand
Sponzor hlavních cen
Mapové podklady nejen pro bloudily

Lesy ČR Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem! Mapníky které (skoro) samy navigují...
Jasoň - Drsoň (Výpis přihlášených)
Seznam přihlášek podle kategorií
Celkem je přihlášeno: 90 družstev   -   178 účastníků.
Náhradníci: 0 družstev   -   0 účastníků.

    Drsný Jasoň           V kategorii Drsný Jasoň je přihlášeno: 19 družstev         Startovní čísla od 300
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Zlatovlásky Ulrike HoinkisVeronika Benson23:59:52 2020-02-242585
ANO
2Rhabarberbarbarabar Rosťa FrysLucie Smolková00:03:41 2020-02-252593
ANO
3Chromý koně Petr MarusičVladimír Zborník00:05:56 2020-02-252596
ANO
4zase v háji Ľubomír ŠujanRostislav Sladký00:08:10 2020-02-252598
ANO
5Babička a dědeček Mirka ŠpalkováMiroslav Špalek00:53:25 2020-02-252610
ANO
6Uvidíme Jitka GartnerováAlexandr Kotačka06:52:52 2020-02-252620
ANO
7Radyně s Alzheimerem Radovan ČížekMartin Vít07:00:18 2020-02-252622
NE
8Dupající funící Michal PelikánMartin Dušánek07:06:04 2020-02-252627
ANO
9Poklidni jezdci Josef CapekOlda Adámek07:35:55 2020-02-252633
NE
10Květničtí démoni Jirka HejnaHonza Hejna08:08:21 2020-02-252636
NE
11Hrbatí psi Jiří FišerPetr Marhoun13:23:18 2020-02-252652
ANO
12RadyneBike.cz Daniel GötzKamil Koprnický14:46:48 2020-02-252656
NE
13Sušinky Daniel ČermákPetr Němeček17:04:59 2020-02-252657
NE
14JÁ&pohoda Jakub ŠvábAdéla Volfová21:36:40 2020-02-252662
ANO
152lůzři Petr ŠimáčekMartin Šoch08:32:31 2020-02-272674
ANO
16SAC Bělá pod Bezdězem Karel FousekMilan Jílek19:20:48 2020-02-272677
NE
17Koloshop Team / Skialp nad Hrobem Iva MacholdováOldřich Novák22:19:01 2020-03-012684
NE
18Máslo Vepř Michal KrásaZdeněk Vošta12:32:51 2020-03-092688
NE
19Komorní výtah Otto SeverýnRadek Dlouhý16:02:48 2020-03-112690
ANO

    Jasoň                       V kategorii Jasoň je přihlášeno: 27 družstev         Startovní čísla od 1
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1DEFEKT tým Luboš VomlelJolana Vomlelová00:00:28 2020-02-252587
NE
2Užtambudem? Ondřej SvobodaMonika Svobodová00:00:59 2020-02-252589
ANO
3SOKOLÍCI Franta HeřmanVráťa Stýblo00:15:49 2020-02-252602
ANO
4EMHÁČKA Míra HofmanMartin Hemský00:21:11 2020-02-252603
ANO
5Kufrující veverky Adéla StarostováKlára Seidlová00:48:29 2020-02-252608
ANO
6rakeťáci David ŠmajstrlaHonza Urban00:53:49 2020-02-252611
ANO
7Hopíci 1 David HalaškaPetra Halašková02:18:36 2020-02-252613
NE
8Hopíci 2 Michael HalaškaBára Halašková02:21:24 2020-02-252614
NE
9Šápa Pavel KašparŠárka Jakoušová06:44:39 2020-02-252619
NE
10KáTa Karel MüllerJan Müller06:58:13 2020-02-252621
ANO
11Draci Jiří KřížekTomáš Křížek07:00:44 2020-02-252623
NE
12Dupající funící junioři Klára PelikánováOndřej Vitásek07:03:43 2020-02-252625
ANO
13Punžábci Vojta HrachLucie Hejnová08:16:09 2020-02-252637
NE
14Mudžahedíni Tonda HrachTereza Kacířová08:18:18 2020-02-252638
NE
15SK Miletín Adéla NovotnáZuzana Novotná08:55:50 2020-02-252641
NE
16Aurinko paistaa Zuzana BurianováMartin Burian09:21:32 2020-02-252642
ANO
17Stabiláci Radovan KovařovicRenata Dědečková12:19:47 2020-02-252646
NE
18Kobouzdý Rompad Tomáš FrolíkVít Frolík13:00:15 2020-02-252649
ANO
19Adelay Adéla ČernáRadomír Černý13:14:36 2020-02-252650
NE
20Dream team Justina ČernáPetra Černá13:16:30 2020-02-252651
NE
21Antonín Sova Lenka NežádalováZbyšek Chvojka14:22:46 2020-02-252653
ANO
22Brambora a Batát Eliška NežádalováAlexandr Chrapek14:29:16 2020-02-252654
ANO
23B42 Petr HolomečekTomáš Holomeček17:15:50 2020-02-252659
NE
24mladé čaje Kateřina KončickáŠtěpán Končický00:13:54 2020-02-262671
NE
25Šáša tým Petra Šaškovámichal Šašek13:31:44 2020-02-282680
NE
26Kam se hrabe Bittner Tereza WohlgemuthovaRadek Wohlgemuth21:20:36 2020-03-032685
NE
27Bambasovi Vašík a Miloš BambasŠtěpánka Machová12:28:37 2020-03-242693
NE

    Drsoň                       V kategorii Drsoň je přihlášeno: 28 družstev         Startovní čísla od 200
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Hoban team Daniel HoudekMartin Houdek23:59:47 2020-02-242584
ANO
2KERTEAM Petr JindraJan Kaše00:00:04 2020-02-252586
ANO
3Kuře ala bažant Jaroslav ZágnerPetra Zágnerová00:00:29 2020-02-252588
ANO
4Sori3 Pavel HercíkJana Hercíková00:01:14 2020-02-252590
ANO
5Sori1 Libor KubešPavlína Kubešová00:01:23 2020-02-252591
ANO
6Majka a Tomáš Tomáš HambálekMária Luniová00:02:19 2020-02-252592
ANO
7Sori10 Michal PřibylJan Přibyl00:09:15 2020-02-252599
ANO
8Bezchybná navigace Miloš BohoněkIvana Bohoňková00:10:42 2020-02-252600
ANO
9Pivostroj Pavel StarostaMartin Urban00:44:53 2020-02-252607
ANO
10Dezorientovaní Bizoni Martina ŠpádováKarel Špáda01:12:11 2020-02-252612
ANO
11WC Pivson Praha Tomáš VitásekVendula Větrovcová03:24:33 2020-02-252616
ANO
12VANAMAN František RodZdeněk Tůma07:06:29 2020-02-252628
NE
13Mamuti Honza Korydekjeste upresn8m08:05:07 2020-02-252635
NE
14Farma květnických démonů Adam BláhaAneta Hejnová08:22:38 2020-02-252639
NE
15new men Eva BittmanováJakub Černý09:24:10 2020-02-252643
ANO
16L&H Jirka FeixOndra 09:29:20 2020-02-252644
ANO
17NEJKY Lenka VavrysováPetr Nekoranec09:38:08 2020-02-252645
NE
18Hledající Jestřábi Hynek PiechotaJan Truneček12:39:01 2020-02-252647
ANO
19šálek čaje Lukáš KončickýSilvie Končická14:31:48 2020-02-252655
NE
20Povýšili - babi @ děde Jana VítováIgor Vít17:24:15 2020-02-252660
NE
21Notorola Pavel ZdeněkZdeněk Mágr22:23:08 2020-02-252663
NE
22Jarda a Karel Kateřina PrůškováTereza Kindlmannová00:01:52 2020-02-262670
ANO
23Rodinka na výletě Eliška+Dina KičmerováMaty+Honza Foretník00:20:23 2020-02-262672
ANO
24Bez nášlapů Pavel MajerSvětla Karešová08:27:00 2020-02-282679
ANO
25Ferda Mravenec Jan SochnaMartin Brezina12:17:44 2020-02-292682
ANO
26Košířské šlapky Libor PavlíkKlára Pavlíková10:51:22 2020-03-102689
NE
27Jalud106 Jaroslav DavidLudmila Ludvíková11:16:52 2020-03-122691
ANO
28Táhni a srůstej! Honza BarvířIvča Křižovičová19:43:54 2020-03-172692
NE

    Šmudla                     V kategorii Šmudla je přihlášeno: 16 družstev, dětí:         Startovní čísla od 100
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Citróni Tonda SyrovátkaBóďa Syrovátka00:07:37 2020-02-252597
ANO
2Melouni Ema SyrovátkováJulie Jelínková00:12:57 2020-02-252601
ANO
3černá perla Oliver šlemrFilip šlemr00:24:18 2020-02-252606
ANO
4Šmastar Isabela StarostováTereza Šmajstrlová00:51:25 2020-02-252609
ANO
5Chmelíci Romana ChmelařováDavid Chmelař05:34:49 2020-02-252568
ANO
6Bezovka Matěj ŠedivecKlárka Jakoušová06:39:38 2020-02-252617
NE
7Ušáci Hana ŠedivcováBára Šedivcová06:41:54 2020-02-252618
NE
8Dupající funící šmudlíci Veronika PelikánováJakub Vitásek07:01:01 2020-02-252624
ANO
9Trpaslíci Šárka TřečkováMaruška Třečková01:30:18 2020-02-262673
ANO
10Boďa kids Oli ŠimáčkováHani Šimáčková08:35:19 2020-02-272675
PŘEPL
11Junioři z Poldofky Lída ŠochováOlda Šoch08:37:27 2020-02-272676
PŘEPL
12VIPrahle mladi Emma OrlikMartin Vitek22:46:14 2020-02-272678
NE
13Zorinky Jiřinka UrbanováVěra Urbanová09:52:11 2020-02-292681
ANO
14Tlapka Michal ŠašekLukáš Šašek19:08:52 2020-03-012683
NE
15Láskovi Radek LaskaJonáš Láska08:02:38 2020-03-082687
NE
16TEST David Hart 07:32:57 2020-03-292694
NE

vysvětlivky ke stavům ve sloupci ZAPLACENO
ANO = je uhrazeno celé startovné
NE = není zaplaceno NIC
NEDOP = NEDOPLATEK. Máte zaplatit více.
PŘEPL = PŘEPLATEK Nějak jsi to přehnal....

Kolik jste přesně zaplatili zjistíte otevřením Vaší přihlášky.


© Jasoň & Drsoň 2019  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK