Css layout Akce pořádané pro děti


Pivovar Ferdinand Sponzor hlavních cen Mapové podklady nejen pro bloudily

Lesy ČR Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem! Mapníky které (skoro) samy navigují...
Jasoň - Drsoň (Výpis přihlášených)
Seznam přihlášek podle kategorií
Celkem je přihlášeno: 110 družstev   -   219 účastníků.
Náhradníci: 0 družstev   -   0 účastníků.

    Drsný Jasoň           V kategorii Drsný Jasoň je přihlášeno: 22 družstev.         Startovní čísla od 300
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1ATC Kokořín 313Jitka GartnerováAlexandr Kotačka00:00:04 2019-02-252435
ANO
2Tuk, únava, ostuda Lucie SmolkováRosťa Frys00:00:16 2019-02-252436
ANO
3Dupající funící Martin DušánekMichal Pelikán00:00:20 2019-02-252437
ANO
4Kompar Xstream Martin ŠebánekMiloš Bohoněk00:00:25 2019-02-252439
NE
5Sušinky Petr NěmečekDaniel Čermák00:01:01 2019-02-252442
ANO
6Zlatovlásky Ulrike HoinkisVeronika Benson00:02:37 2019-02-252448
ANO
7OK Rakovník - Loudalové Michal ŽižkaKarel Fišer00:02:56 2019-02-252451
ANO
8Chromý koně Petr MarusičVladimír Zborník00:03:07 2019-02-252453
ANO
9Zmatení kluci Rostislav SladkýPetr Farka00:03:20 2019-02-252455
ANO
10Babička a dědeček 307Mirka ŠpalkováMiroslav Špalek00:56:56 2019-02-252478
ANO
11Dva lůzři Martin ŠochPetr Šimáček01:20:04 2019-02-252481
ANO
12no swiss Tonda VojtisekMiroslav Franěk05:21:52 2019-02-252485
ANO
13Hrbatí psi Jiří FišerPetr Marhoun05:44:46 2019-02-252486
ANO
14Květničtí démoni Jirka HejnaHonza Hejna09:33:17 2019-02-252503
ANO
15OK Rakovník Milan BílýIrena Bílá13:18:05 2019-02-252507
ANO
16Los Perdidos Mirka ReitermanováLeoš Reiterman15:18:30 2019-02-252510
ANO
17Čelovky Lucifer Petr PrunerPetr Dvořák17:11:56 2019-02-252514
ANO
18BIKE NOTORIC Hanka VrbovcováMichal Veselý15:13:55 2019-02-262519
ANO
19Lazar s Alzheimerem 321Radovan ČížekŠtěpán Aubrecht22:07:21 2019-03-012524
ANO
20TBD Jan ČervákTBD TBD22:23:31 2019-03-222527
ANO
21Máslo Vepř Michal KrásaZdeněk Vošta06:35:27 2019-03-302541
ANO
22Skialp 303Oldřich NovakIva Macholdová19:50:40 2019-03-302542
ANO

    Jasoň                       V kategorii Jasoň je přihlášeno: 23 družstev.         Startovní čísla od 1
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Stabiláci 8Radovan KovařovicAlexand Buchtela00:00:20 2019-02-252438
ANO
2Dupající funící junioři Klára PelikánováOndřej + táta Vitásek00:02:28 2019-02-252445
ANO
3Krasavice inteligentní Anička ŠebánkováVendula Bohoňková00:03:58 2019-02-252456
ANO
4Amsterdam Lubomír KalickýGregor Kalický00:04:08 2019-02-252458
ANO
5Bohouš 1 Matěj BělohlávekOskar Plavec00:05:13 2019-02-252461
ANO
6Bohouš 2 Markéta BělohlávkováRobin Plavec00:06:51 2019-02-252464
ANO
7MAK Martin PlívaKateřina Šindelářová00:07:13 2019-02-252465
ANO
8Staflik a spagetka Kateřina KoncickaKateřina Riegelova00:07:24 2019-02-252466
ANO
9SOKOLICI 7Franta HeřmanVráťa Stýblo00:08:12 2019-02-252431
ANO
10Bohouš 3 Petr PlavecViktor Plavec00:08:19 2019-02-252467
ANO
11Lenoši Tomáš BělohlávekFilip Černoch00:10:09 2019-02-252470
ANO
12Kluci ze Svítkova 13Míra HofmanOndra Svoboda00:17:30 2019-02-252432
ANO
13Black brka David ČernýPetr Černý00:50:43 2019-02-252477
ANO
14DEFEKT tým Jolana VomlelováLuboš Vomlel05:19:44 2019-02-252484
ANO
15Hvezda Lucie VydrováHana Moudrá06:34:36 2019-02-252488
ANO
16Branické šipky 2Jarka KoplíkováTomáš Koplík07:07:14 2019-02-252490
ANO
17Kubíčkovci Denisa NovákováKuba Koplík07:11:15 2019-02-252492
NE
18Newbies Luboš LangerMichaela Langerova07:49:26 2019-02-252495
NE
19Jája a Pája Julie FolprechtováLukáš Folprecht08:33:02 2019-02-252499
ANO
20Pundžábci Vojta HrachTereza Kacířová09:36:25 2019-02-252504
ANO
21Mudžahedíni Tonda HrachAneta Hejnova09:38:29 2019-02-252505
ANO
22Horalové Tereza ŠmajstrlováDavid+Petr Šmajstrla16:42:36 2019-02-252513
ANO
23Bludičky Kuba HartMája Klímová21:30:38 2019-04-012544
ANO

    Drsoň                       V kategorii Drsoň je přihlášeno: 39 družstev.         Startovní čísla od 200
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Dynamo Rabyně Michal BenešFilip Kříž00:00:00 2019-02-252434
ANO
2Mafiáni Jan SochnaMartin Březina00:00:55 2019-02-252440
ANO
3Div(n)á smečka Jitka ProcházkováJan Trantina00:01:15 2019-02-252443
ANO
4Rodinka na výletě Eli a Dina ForetníkoviMaty a Honza Foretníkovi00:02:27 2019-02-252444
ANO
5Dezorientovaní bizoni Martina ŠpádováKarel Špáda00:02:50 2019-02-252449
ANO
6Ultima ratio Jan PřibylMartin Burian00:02:53 2019-02-252450
ANO
7L a H Jirka FeixOndra 00:03:01 2019-02-252452
ANO
8Šálek čaje Silvie KoncickaLukas Koncicky00:03:13 2019-02-252454
ANO
9Pěkně vostrý kukačky Petr PlívaHana Míková00:04:01 2019-02-252457
ANO
10Sori2 Jakub JaborEva Jaborová00:04:47 2019-02-252428
ANO
11Komorní Výtah 211Otto SeverýnRadek Dlouhý00:05:07 2019-02-252460
ANO
12Štáva Eva BittmanováJakub Černý00:05:20 2019-02-252425
ANO
13Střešovická dvojka Miloš BohoněkMichal Filipek00:06:04 2019-02-252463
ANO
14Sori1 Libor KubešPavlína Kubešová00:06:28 2019-02-252426
ANO
15Merkato Václav HavlíkIlona Málková00:08:27 2019-02-252469
ANO
16Báječný Sezi Express Helena HudečkováJolana Poláková00:11:49 2019-02-252473
ANO
17Neřízená střela Pavel DejmekEva Dejmkova00:12:54 2019-02-252475
ANO
18VANAMAN František RodZdeněk Tůma00:59:30 2019-02-252479
ANO
19Eda team Eduard FolprechtRadomír Černý01:02:05 2019-02-252480
ANO
20Sori3 Pavel HercíkJana Hercíková02:31:15 2019-02-252433
ANO
21S-team Jan SmolkaRomana Smolková06:34:02 2019-02-252487
ANO
22NOTOROLA Zdeněk MágrEva Mágrová07:10:44 2019-02-252491
ANO
23Kure a la Bazant Petra ZagnerovaJaroslav Zagner07:12:16 2019-02-252493
ANO
24Medvěd a medvěd 202Bara VacatkovaPepa Vacatko08:58:24 2019-02-252500
ANO
25Lužnice Team Vít MaroušekKamila Volencová09:25:09 2019-02-252501
ANO
26Trego team 222Ľubomír ŠujanDaniel Holler09:26:43 2019-02-252502
ANO
27hotel www.rambousek.eu Kateřina Fárková Rambo14:40:35 2019-02-252508
ANO
28LOST Pavel KubíkDaniela Kubíková15:23:41 2019-02-252511
ANO
29Ride 'N' Enjoy Michal SeménkaPavel Minář21:04:40 2019-02-262520
ANO
30Jalud 106 Ludmila LudvíkováJaroslav David22:24:27 2019-03-222528
ANO
31Jarda a Karel Kateřina PrůškováTereza Kindlmannová22:25:48 2019-03-222530
ANO
32Je to nutný? Jakub KašeJan Šubrt22:31:54 2019-03-222531
ANO
33(Ne)Ztracený Marie LacigováKlára Zelinková08:39:50 2019-03-232533
ANO
34Los Vorlos Tomáš ŠimekZdeněk Laciga21:12:19 2019-03-232534
ANO
35Jejich Veličenstva Dominik DudaOndřej Ženka22:18:38 2019-03-232535
ANO
36ROUTE 88 Jiří BenešDagmar Burešová21:35:40 2019-03-262538
ANO
37Horalky Pavel HorálekJana Horálková13:52:15 2019-03-282539
NE
38Je to nutný? Jakub KašeJan Šubrt20:02:22 2019-03-292540
NE
39mamka&taťka Jana VítováIgor Vít21:26:22 2019-03-312543
ANO

    Šmudla                     V kategorii Šmudla je přihlášeno: 26 družstev.         Startovní čísla od 100
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Família L. Barbora LíznerováGabriela Líznerová00:00:59 2019-02-252441
ANO
2Včeláci 1 Štěpán HalamaVojtěch Halama00:02:01 2019-02-252430
PŘEPL
3Draci Tomáš KřížekAmálka Křížková00:02:33 2019-02-252446
ANO
4Žabáci Tonda ŠebánekMartin Matthissen00:02:34 2019-02-252447
NE
5Dupající funící šmudlové Veronika PelikánováŠárka Pelikánová00:04:14 2019-02-252459
ANO
6Kočičáci Jakub VitásekEva Vitásková00:05:47 2019-02-252462
ANO
7Včeláci 2 Kateřina HalamováMatěj Halama00:06:54 2019-02-252429
PŘEPL
8Mároš Marek BělohlávekZdeňka Bělohlávková00:11:39 2019-02-252472
ANO
9Boďa kids Olga ŠimáčkováHana Šimáčková01:23:49 2019-02-252482
ANO
10Junioři z Poldofky Ludmila ŠochováOldřich Šoch01:35:56 2019-02-252483
ANO
11Vydry Julie VydrováJonáš Vydra06:34:52 2019-02-252489
ANO
12Hlad na cestách Klára HladíkováMatyáš Hladík07:18:44 2019-02-252494
ANO
13HaKá Hana MüllerováKarel Müller07:57:29 2019-02-252496
ANO
14Černá perla Oliver ŠlemrFilip Šlemr08:11:47 2019-02-252497
ANO
15The Simpsons Petr ČapekMagdalena Čapková08:16:31 2019-02-252498
PŘEPL
16Kočičáci Petr AdámekMartin Adámek16:04:50 2019-02-252512
ANO
17Hostivít a maminka Adam UrbanLudmila Zlatníková19:52:55 2019-02-252515
ANO
18Melouni 111Ema SyrovátkováKristýna Pravdová09:12:41 2019-02-262516
ANO
19Citróni 119Tonda SyrovátkaBóďa Syrovátka09:14:48 2019-02-262517
ANO
20VIPrahlé mládí Emma ŠtěpánkováMartin Janda Vítek Janda23:09:58 2019-02-272522
ANO
21Ciperky v akci Jan + Honzík ČiperaOlina + Zuzanka Čiperová20:03:58 2019-02-282523
PŘEPL
22Létající Kočkodan 107Kačka HartováDorotka Pařezová20:16:16 2019-03-162525
ANO
23Sůvy z nudlí Tomáš FrýdeckýPavla Přívozníková22:25:17 2019-03-222529
ANO
24Trpaslici Marie a Šarka TřeckovaBarbora a Ondrej Novotny22:36:18 2019-03-222532
ANO
25HonzaAJirka Jiří NedomaJan Nedoma08:49:26 2019-03-262536
ANO
26ToničkaAJitka Jitka NedomováTonička Nedomová08:51:15 2019-03-262537
ANO

vysvětlivky ke stavům ve sloupci ZAPLACENO
ANO = je uhrazeno celé startovné
NE = není zaplaceno NIC
NEDOP = NEDOPLATEK. Máte zaplatit více.
PŘEPL = PŘEPLATEK Nějak jsi to přehnal....

Kolik jste přesně zaplatili zjistíte otevřením Vaší přihlášky.


© Jasoň & Drsoň 2018  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK